AKTUÁLNĚ ZLKFS : ZPRÁVY - INFORMACE - PROJEKTY - POZVÁNKY

CHARITATIVNÍ AKCE RADEK NOHAVICA – ROZHODČÍ Zl KFS,

jak všichni víte, tak Radek trpí – amyotrofickou laterální sklerózou. ALS je fatální nemoc, která způsobuje degeneraci buněk centrální nervové soustavy. Mozek tedy nedokáže ovládat většinu svalů a postupem času člověka zcela paralyzuje. Ze známých osobností jí trpěli třeba britský vědec Stephen Hawking (†76), český politik Stanislav Gross (†45) nebo také fotbalový reprezentant Marián Čišovský (40).

S kluky jsme se již snažili vyhrát peníze v soutěži Co na to Češi, ale bohužel neúspěšně, proto jsem se rozhodl pro tuto cestu.

Věřím, že ukážeme společné zájmy a Radka trochu podpoříme (i malá pomoc je pomoc!!), také ukážeme, že nám nezáleží jen na sobě, či výkonech na fotbalových hřištích a podpoříme Radka, aby si užil možná 30 let, možná 5 let, ale také možná poslední měsíce života.

Touto zprávou bych Vás chtěl poprosit o zaslání jakékoliv částky na nově vytvořený transparentní účet, který bude v platnosti do 31.8.2020, odkaz na transparentní účet je níže.

Budu rád za každou pomoc a věřím, že společně dopřejeme Radkovi, aby si užil každý den v jeho prozatím krátkém životě.

Všem moc děkuji, po konci akce zveřejníme fotku s předáním finančních prostředku, které se vyberou na tento transparentní účet.

Děkuji

S pozdravem

Dominik Kovařčík

rozhodčí Zl KFS

Transparentní účet: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2501817122