AKTUÁLNĚ ZLKFS : ZPRÁVY - INFORMACE - PROJEKTY - POZVÁNKY

Zlínský KFS

Na jubilejním 25. ročníku turnaje Kouba Cup, na kterém se střetávají krajské výběry hráčů do 15 let se umístil výběr Zlínského kraje na 2.místě, když během turnaje neokusil hořkost porážky.

Třídenní klání 14 krajských výběrů letos hostil kraj Vysočina. První dva dny čekaly týmy utkání v základních skupinách, poslední hrací den byly na programu bitvy o konečné umístění. Ve skupině o 1. až 3. místo byl nakonec nejšťastnější tým ze severu Moravy a Slezska, který urval triumf v turnaji jen díky lepšímu skóre před naším krajem.

„Jsem velmi spokojený s herním projevem mužstva a charakterem našich hráčů, kteří od prvního zápasu šli zodpovědně za společným cílem. Ten byl dobře reprezentovat Zlínský KFS i kvalitně prezentovat dobrou práci oddílů a trenérů mládeže v našem regionu. Pro naše hráče bylo odměnou nejenom konečné umístění ale hlavně ocenění způsobu hry našeho mužstva a taky ocenění individuálních výkonů většiny hráčů Zlínského KFS od trenérů FAČR či trenérů konkurenčních výběrů kategorie U15„  řekl hlavní trenér Petr Zapletal.

Konečné pořadí týmů

 1. Moravskoslezský KFS
 2. Zlínský KFS
 3. Středočeský KFS
 4. FS Praha
 5. Královehradecký KFS
 6. Jihočeský KFS
 7. Pardubický KFS
 8. Jihomoravský KFS
 9. Ústecký KFS
 10. Plzeňský KFS
 11. Olomoucký KFS
 12. Liberecký KFS
 13. KFS Vysočina
 14. Karlovarský KFS

Individuální ocenění

 • Nejlepší hráč – Alex Honajzer (Moravskoslezský KFS)
 • Nejlepší střelec – Daniel Rus (FS Praha)
 • Nejlepší brankář – Adam Zimčík (Zlínský KFS)