AKTUÁLNĚ ZLKFS : ZPRÁVY - INFORMACE - PROJEKTY - POZVÁNKY

Touto cestou bychom Vás rádi informovali, že Fotbalová asociace České republiky nabízí klubům a školám možnost vyslat své mládežnické fotbalisty, fotbalistky, studenty a studentky na přátelský zápas mezi Českem a Arménií.

Toto přípravné utkání se odehraje v epet ARENĚ v Praze v úterý 26. března od 20:00. FAČR přichází s nabídkou vstupenek zdarma. Počet není v tuto chvíli nijak zásadně omezen, prosíme Vás pouze o to, abyste si objednávali vstupenky, které opravdu využijete. Vstupenky jsou určené jak pro hráče mládežnických týmů a studenty, tak samozřejmě i pro jejich dospělý doprovod (ideální poměr je 10 dětí + 1 dospělý doprovod, ale jedná se o doporučení a není to přesně takto povinné). Vstupenky budou zaslány postupně, dle zašlých žádostí elektronicky na email uvedené kontaktní osoby. Nabídka volných vstupenek pro organizovanou mládež je omezená do naplnění kapacity pro tuto cílovou skupinu.

Pokud se rozhodnete naši nabídku přijmout, prosíme o vyplnění následujícího objednávkového formuláře na Vámi vybrané utkání:

Nejdůležitější je správně vyplnit následující údaje:

  • název klubu/školy,
  • počet vstupenek,
  • jméno a příjmení kontaktní osoby,
  • číslo mobilního telefonu kontaktní osoby,
  • emailovou adresu, kam budou elektronické vstupenky zaslány.

Objednávkový formulář bude uzavřen 25. 3. dny před utkáním.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete se kdykoliv ozvat na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.       

Těšíme se na Vás na stadionu!

Hrdí lvi