AKTUÁLNĚ ZLKFS : ZPRÁVY - INFORMACE - PROJEKTY - POZVÁNKY

Zlínský KFS – KFS Vysočina 1:3 (0:0)

Branky: 88. Jakubowicz - 50. a 56. Vopršal (obě z pen.), 68. Severa. ŽK: Žák, Staněk – Cakl, Vopršal, Vlček. ČK: 55. Daněk (Zlínský KFS). Rozhodčí: Vejtasa – Ehrenberger, Silný.  Diváci: 150.

Zlínský KFS: Švec – Jakubowicz, Daněk, Miklík, Hradil (70. Staněk) – Krajča (62. Gettler), Naňák (70. Malý), Kašík (62. Bršlica), Sopůšek, Žák (46. Gojš) – Mlčák. Trenér: Slončík.

KFS Vysočina: Šmída – Ráliš, Mrňa, Cakl (61. Savi), Vlček (80. Horák), Duba, Málek, Vopršal (61. Nečas), Sodomka (71. Novotný), Severa (71. Poul), Šteffl. Trenér: Richard Zeman.

Fotbalisté Zlínského KFS šli do semifinále jako obhájci trofeje pro vítěze Národního poháru krajských výběrů. Tým vedený trenérem Petrem Slončíkem si proti důrazně hrajícímu soupeři v prvním poločase nevytvořil trvalejší převahu a do kabin se šlo za stavu 0:0.

Zápas nabral rychlý spád po změně stran. Hned v 50. minutě se poprvé měnilo skóre, když po ruce Jakubowicze proměnil pokutový kop Matěj Vopršal a Vysočina vedle 1:0. Další komplikace pro zlínský výběr přišla v 55. minutě. Za faul v pokutovém území dostal přímo červenou kartu Simon Daněk a po následné penaltě opět skóroval Matěj Vopršal.

Fotbalisté Zlínského KFS se i v deseti sice snažili, potřebný tlak si ale vytvořit nedokázali a v 68. minutě navíc potřetí inkasovali po gólu Přemysla Severy. Až v úplném závěru dokázal pouze snížit obránce Adam Jakubowicz a utkání tak skončilo výhrou KFS Vysočina 3:1.