AKTUÁLNĚ ZLKFS : ZPRÁVY - INFORMACE - PROJEKTY - POZVÁNKY

Trenérsko-metodická komise Zlínského KFS připravuje na období Listopad – Prosinec 2016 školení trenérských licencí UEFA Grassroots licence a UEFA licence B. Studium UEFA Grassroots licence, která je novou licencí ve struktuře vzdělávání trenérů FAČR čítá dohromady 40 teoretické a praktické výuky.

V praxi se jedná o prvních 40 hodin výuky školení trenérů, na který bezprostředně dalším blokem navazuje kurs UEFA licence B. Studium trenérské Grassroots licence (40hod.) a UEFA licence B (120hod.) obsahuje celkově 160 přednáškových hodin (školení probíhá formou víkendových bloků /pátek-sobota-neděle/).

Zájemci z řad trenérů s licencí C a min. roční praxí se mohou na toto školení přihlásit vyplněnou a odeslanou /na Zlínský KFS/ přihláškou.

Přihláška ke studiu UEFA licence B

Přijato bude 28 posluchačů dle pořadí zaslaných přihlášek. Poplatek za školení je stanoven na 4000,-kč a platí se předem na účet Zlínského KFS. Konečný termín přijetí přihlášek ke studiu Grassroots licence a UEFA licence B v uvedeném období je : 1. září 2016

Pokud počet přihlášených posluchačů školení, kteří uhradili požadovanou zálohu nedosáhne 20 osob, nebude školení z ekonomických důvodů zahájeno. Trenéři, přihlášení ke studiu Grassroots licence a UEFA licence B obdrží v polovině října telefonicky nebo emailem další informace. Ty lze získat i na níže uvedených kontaktech.

Zapletal Petr

předseda trenérsko-metodické komise Zlínského krajského fotbalového svazu

tel. : +420605251704

email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.