AKTUÁLNĚ ZLKFS : ZPRÁVY - INFORMACE - PROJEKTY - POZVÁNKY

nf2016aNadačního fondu na podporu fotbalové mládeže Zlínského kraje

SRPEN 2016

Řádně elektronicky vyplněnou žádost o podporu z Nadačního fondu zaslat emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a oražený/podepsaný originál statutárním zástupcem poštou na Zlínský KFS (vše do 1.9.2016).
Žádost musí být čitelně kompletně vyplněna (soutěž, jméno, příjmení, telefon, email a platná licence). Klub uvede vždy pouze hlavního trenéra mládežnické kategorie (dorost, žáci, přípravky).
Klub, který nezašle řádně vyplněnou tabulku se všemi trenéry daného klubu do určeného data, nebude mít možnost žádat o finanční příspěvek a to ani jeho žádný trenér. Jedná se o nutnou část pro možnost získání ucelených informací, nastavení pravidel a výše příspěvku jednotlivým trenérům.

ZÁŘÍ 2016

Do 30.9.2016 zpracování podkladů správní radě Nadačního fondu ze zaslaných podkladů kluby, hrající soutěže ZL KFS a OFS Zlínského kraje k rozhodnutí o výši přidělené podpory.

ŘÍJEN 2016

Od 1.10.2016 do 30.10.2016 příprava veškerých podkladů pro vyčerpání finančních prostředků (podepsání smlouvy mezi fotbalovým oddílem a Nadačním fondem)

LISTOPAD 2016

Od 1.11.2016 do 31.11.2016 čerpání finančních prostředků

PROSINEC 2016

Kontrola vyplacení finančních prostředků jednotlivým trenérům dle smlouvy a zpracování pokladů čerpání finančních prostředků dozorčí radě Nadačního fondu

Poznámka:

- takto označené je důležité pro činnost jednotlivými kluby Zlínského kraje
- takto označené je činnost Nadačního fondu (slouží informativně)

Dokumenty ke stažení:

Metodický postup k získání prostředků z NF.doc
Žádost o podporu NF.xls