AKTUÁLNĚ ZLKFS : ZPRÁVY - INFORMACE - PROJEKTY - POZVÁNKY

CHARITATIVNÍ AKCE RADEK NOHAVICA – ROZHODČÍ Zl KFS,

jak všichni víte, tak Radek trpí – amyotrofickou laterální sklerózou. ALS je fatální nemoc, která způsobuje degeneraci buněk centrální nervové soustavy. Mozek tedy nedokáže ovládat většinu svalů a postupem času člověka zcela paralyzuje. Ze známých osobností jí trpěli třeba britský vědec Stephen Hawking (†76), český politik Stanislav Gross (†45) nebo také fotbalový reprezentant Marián Čišovský (40).

S kluky jsme se již snažili vyhrát peníze v soutěži Co na to Češi, ale bohužel neúspěšně, proto jsem se rozhodl pro tuto cestu.

Věřím, že ukážeme společné zájmy a Radka trochu podpoříme (i malá pomoc je pomoc!!), také ukážeme, že nám nezáleží jen na sobě, či výkonech na fotbalových hřištích a podpoříme Radka, aby si užil možná 30 let, možná 5 let, ale také možná poslední měsíce života.

Touto zprávou bych Vás chtěl poprosit o zaslání jakékoliv částky na nově vytvořený transparentní účet, který bude v platnosti do 31.8.2020, odkaz na transparentní účet je níže.

Budu rád za každou pomoc a věřím, že společně dopřejeme Radkovi, aby si užil každý den v jeho prozatím krátkém životě.

Všem moc děkuji, po konci akce zveřejníme fotku s předáním finančních prostředku, které se vyberou na tento transparentní účet.

Děkuji

S pozdravem

Dominik Kovařčík

rozhodčí Zl KFS

Transparentní účet: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2501817122


 

Letní BOBÍK CUP 2020

Bobik

PROPOZICE TURNAJE ZDE:


 

Valná hromada se uskuteční ve středu 11. března 2020 od 16.30 hodin na hotelu Moskva ve Zlíně.

VH 2020 3


 

Pozvánka SEZÓNNÍ ÚDRŽBA SPORTOVNÍCH TRÁVNÍKŮ 26.2.2020

eeurogreen 2020


 

fotbal kemp 6


 

9. ročník populárního letního fotbalového kempu Michala Kadlece

Vážení rodiče, trenéři,

rádi bychom pozvali všechny Vaše fotbalisty a fotbalistky na již 9. ročník populárního letního fotbalového kempu Michala Kadlece, který se uskuteční ve dnech 6.7. - 11.7. 2020. Maximální kapacita je 64 chlapců, dívek, kemp je určen pro ročníky narození 2007–2013 (pro ročníky 2012 a 2013 možnost ubytování rodičů na ubytovně v Hluku).

Více na http://www.fotbalovykemp.uh.cz/

Kemp Kdlec


 

Závěrečné zkoušky studia trenérské UEFA licence „B“

V sobotu 11.1.2020 se uskutečnily závěrečné zkoušky studia trenérské UEFA licence „B“. Zkoušky stejně jako celé školení (40 hod. Grassroots a 120 hod. UEFA licence B) proběhly bez závažnějších problémů a 25 posluchačů kurzu získalo nejen trenérské průkazy či diplom absolventa ale hlavně spoustu informací a námětů do své další trenérské praxe. Trenérský kurz úspěšně absolvovali trenéři : Bilavčík R., Dědek M., Fabiánková P., Ficek T., Furmánek P., Hochmajer T., Horák P., Jahodík S., Kapounek J., Kořenek M., Lendler P., Lutonský T., Lysák D., Mikulica R., Musil J., Opluštil V., Píša M., Polách A., Stojaspal M., Strachoňová A., Stružka R., Surynek M., Urbánek F., Válek L. a Vlček D.
Zvláštní poděkování patří všem lektorům, kteří se na vzdělávání trenérů ve Zlínském kraji podíleli a snažili se předat všechny své prezentace či zkušenosti účastníkům školení trenérů UEFA licence „B“. Lektorský tým, který se podílel při studiu trenérské licence 2019 pracoval ve složení : Zapletal Petr, Neradil Pavel PhDr., Hábl Marek, Kotas Marek Bc., Heinz Karel, Duben Stanislav, Staroba Lukáš, Mrázek Ondřej Mgr., Juřička Martin Ing., Hanko Milan, Matějíček Jaroslav, Zapletal Petr Bc. ml., Machala Ondřej Mgr., Budín Radovan, Lukáš Radovan, Kordula Michal, Boučková Marta PhDr., Komárková Eliška, Stýskal Tomáš, Schwarz Stanislav., Zbořil Miroslav Ing. a další.

společné foto


 

DOŠKOLENÍ TRENÉRŮ C licence a UEFA licence B – NEDĚLE 9.2.2020

V níže uvedeném odkazu dávám nabídku DOŠKOLENÍ trenérům z celého našeho regionu z propadlou platností trenérského průkazu.

Přihlášení zde : https://kurzy.fotbal.cz/registrace-kurzu?region=Zl%C3%ADnsk%C3%BD+kraj

Vzhledem k tomu, že hlavní seminář se uskutečnil v termínu 11.11.2019, tak uspořádáme tento náhradní pro ty trenéry, kteří se z nějakého důvodu zúčastnit nemohli. V případě jakéhokoliv dotazu nechť mne trenéři kdykoliv kontaktují. Nepředpokládám, že bychom do zahájení jarních soutěží pořádali ještě nějaký další.

PS: Doškolení dne 9.2.2020 v Uherském Hradišti se mohou zúčastnit všichni trenéři B a C licencí z celého našeho regionu.

Zapletal Petr

POZVÁNKA na doškolení trenérů 9.2.2020


 

2. Krajská Grassroots konference

Ve společenském sále Otrokovické Besedy proběhla v pondělí 11.11.2019 2. Krajská Grassroots konference, která se opět zaměřila na rozvoj mládežnického a neprofesionálního fotbalu.

Více než 250 účastníků z řad funkcionářů a trenérů Zlínského regionu mělo možnost vidět připravené prezentace a vyslechnout si příspěvky jednotlivých přednášejících. Hlavními tématy konference byly Rozvoj fotbalu v regionech v rámci celé ČR, nové trendy tréninkového procesu, projekty pro školy a oddíly našeho regionu, spuštění nového programu pro trenéry, práce s talentovanou mládeží.

Své příspěvky prezentovali Blažej Michal, Kouba Petr (FAČR), Ondra Slávek (TMÚ), Zapletal Petr (Zlínský KFS) a zástupci OFS Machala Ondřej, Zapletal Petr, Budín Radovan, Šulák Robert.

Velkým poděkováním všem přednášejícím, funkcionářům a trenérům ukončil velmi zdařilou konferenci předseda Zlínského krajského fotbalového svazu p. Pavel Brímus.

20191111 172042

DSC 0620

20191111 171514

DSC 0621

DSC 0630

DSC 0632

DSC 0640